Menų agentūra Artscape pristato: ALKIS. Premjera!

 

Šiuolaikinio šokio spektaklis

Mano įvaizdis yra tai, kas esu aš? O jei ne, tai kas esu aš?

Choreografija, atlikimas – Ugnė Dievaitytė | Balsas - Rosa Miranda Fernández | Kompozitorius - Tat Satie | Scenografija – Austė Kuliešiūtė | Šviesos – Vilius Vilutis  Trukmė: 40’

 

ALKIS vizualas 1

Idėja

Dviejų pasaulių, dviejų neverbalinių kalbų susitikimas. Alkis tai - vienoje erdvėje susiliejantys judesys ir balsas. Išvystytas soprano balsas, atitolęs nuo populiaraus dainavimo savąja tesitūra ir vibrato, charakterizuojamas klasikiniu bei lyriniu stiliais, o išlavintas judesys, neatpažįstamai pakeičiantis kūną, atskleidžiantis skirtingus jo veidus ir reljefus, apibrėžiamas šiuolaikinio ir avangardinio šokio kontekste. Šios dvi skirtingos išraiškos formos žaidžia tarpusavyje, kontrastuoja, įsismelkia viena į kitą taip suteikdamos gyvybę Alkiui.

Tema

Nuolat alkanas, niekada negana. Nesijaučiu sotus, tik persisotinęs. Alkis mane veda į priekį - tas laukinis ir nesutramdomas prigimtinis troškimas užpildyti tuščias erdves: tuščią skrandį, tuščią širdį, tuščią tapatybę, tuščią šiandieną ir lygiai taip pat tuščią rytojų, tuščią, visiškai tuščią mano būtį. Pildau skrandį vietoj širdies, pildau rytojų ir užmirštu šiandieną, užpildau savo dieną veikla, savo smegenis informacija, užtemdau savo akis spinduliuojančiu ekranu ir užmirštu savo būtį. Ir net tada, kai visko jau perdaug, vistiek trūksta, vistiek jaučiuosi alkanas. Ko po velniais trūksta?

Alkis - tai bežodis jutiminis pasakojimas apie moterį, kuri trokšta surasti save. „Mano įvaizdis yra tai, kas esu aš? O jei ne, tai kas esu aš?“. Vedama poreikio suvokti savo trapią ir neapčiuopiamą esmę, atsiduria savo identiteto paieškų kelyje. Bando įsivilkti į tūkstančius skirtingų dydžių, spalvų ir stilių drabužių, neriasi iš vieno tapatybės kailio į kitą siekdama suprasti ir patirti savąją būtį.

 


Menų spaustuvė | Juodoji salė

Bilietai: 34 Lt | 9,85 Eur

Bilietus platina Tiketa. Likę bilietai 1 val. iki renginio Menų spaustuvėje

Atkreipiame dėmesį: Menų spaustuvėje atsiskaitymas tik grynaisiais. Atsiprašome už nepatogumus.

RENGINYS VYKSTA:
2014 Gruodžio 17 d. 19:00
Grįžti atgal

Mediateka

Infoteka, kurios kolekcijos prioritetas – šiuolaikiniai scenos menai ir kūrybinės industrijos, yra viešai prieinama visiems, norintiems geriau pažinti šias sritis.

Naršyti mediateką

Naujienos el. paštu