Klubas "Prie arbatos"

Diskusijų klubas „Prie arbatos“

 

 

arbata

Šio sezono klubo „Prie arbatos“ susitikimuose planuojame stiprinti teatro ryšį su visuomenes, laužyti teatralų bei žiūrovų tarpe susiformavusius teatro stereotipus. Į pokalbius bus kviečiami jaunieji teatralai, kurie vis dėlto jau turi profesinės ir žmogiškosios patirties, tačiau daugelis, jei ir vadovaujasi minėtais stereotipais, dažnai nėra tuo patenkinti ir stengiais iš jų išsivaduoti. Temos diskusijoms pasirinktos abstraktesnės nei prėjusiais metais. Šio sezono klubas skirtas ne konkretiems kūriniams ar kūrėjams, bet pačiai teatro situacijai aptarti ir, tikėkimės, ieškoti išeičių.

* Artimiausia diskusija:

 
Gruodžio 12 d. 18 val.: (Į)vykdomos ir ne(į)vykdomos teatro vadybos atsakomybės
Dalyvauja: Laimutis Vilkončius, Greta Cholina, Elona Bajorinienė, Viltautė Žemelytė


* Buvusios temos, kurias galima rasti teatro portale menufaktura.lt:

 

Spalio 24 d.  –  „Teatro festivalių vaidmuo Lietuvos visuomenėje“. Diskutavo trys žavingos teatro damos – režisierė Gabrielė Tuminaitė, renginių prodiuserė Ana Ablamonova ir teatrologė Goda Dapšytė. Moderavo - Monika Jašinskaitė.

 

Lapkričio 7 d. – „Medijos teatre – ar jau savarankiškas menas?“ Apie tai kalbėjomės su scenografu, poros „Auksinių scenos kryžių“ laureatu Gintaru Makarevičiumi ir operatoriumi, „No Theatre“ spektaklių kūrėju Jonu Terteliu. Juos kalbino teatro kritikas Vaidas Jauniškis.

 

Lapkričio 14 d. – „Kokį teatrą žada studijos LMTA?“. Pokalbyje dalyvavo aktorė Airida Gintautaitė, teatrologė Aušra Kaminskaitė.

 

Lapkričio 28 d. – Šokio teatras: ką kuria kūrėjas ir ką pamato žiūrovas?
Dalyvavo: Vita Mozūraitė, Ingrida Gerbutavičiūtė

 

Diskusiją rengia Menufaktura.lt, arbatą kaičia – Menų spaustuvės Infoteka.Menų spaustuvės Infoteka

Įėjimas nemokamas. Vaišinsime arbata

RENGINYS VYKSTA:
2013 Lapkričio 14 d. 18:00
2013 Lapkričio 28 d. 18:00
2013 Gruodžio 12 d. 18:00
Grįžti atgal

Mediateka

Infoteka, kurios kolekcijos prioritetas – šiuolaikiniai scenos menai ir kūrybinės industrijos, yra viešai prieinama visiems, norintiems geriau pažinti šias sritis.

Naršyti mediateką

Naujienos el. paštu