MS kavinės sienas papuoš spalvingi ir chuliganiški Žilvino Jagėlos plakatai

Nuo lapkričio 27-osios Menų spaustuvės interjerą savo spalvotomis animacinėmis šlykštynėmis papuošti grasina iliustratorius ir muzikantas Žilvinas Jagėla.Žilvinas gimė 1989-aisiais metais, o kiek vėliau, prisižiūrėjęs “Cartoon Network” kanalo, pasiėmė į rankas tušinuką ir nepaleidžia iki šiol. Po pripieštų mokyklinių sąsiuvinių ir pripieštų universiteto konspektų sekė iliustruoti koncertų plakatai, kuriuos autorius kuria nuo 2014 metų.

Didžiąją parodos dalį sudaro apie 20 plakatų, skirtų Vilniaus roko grupės “Arklio Galia” koncertams, tačiau bus eksponuojama ir keletas kitų iliustracijų, taip pat grandiozinis paveikslas “1000 Žilvino Jagėlos gaidžių”, kuriame paukščiukais atgimė galybė žymių žmonių ir Žilvino draugų.

Dažniausiai autoriaus kūryboje vyrauja tokie neišsemiami meniniai motyvai kaip šlykštynės, vulgarybės, deformacijos, chaosas. Žilvinas nebijo būti labai smulkmeniškas, todėl kai kuriems darbams apžiūrėti laiko tikrai neužteks.

www.facebook.com/zilvinas.jagela

atidarymo data: lapkričio 27 d. 19 val. | vieta: MS kavinė

Grįžti atgal

Mediateka

Infoteka, kurios kolekcijos prioritetas – šiuolaikiniai scenos menai ir kūrybinės industrijos, yra viešai prieinama visiems, norintiems geriau pažinti šias sritis.

Naršyti mediateką

Infoteka

menų spaustuvės infoteka pradėjo veikti 2009 gegužės 5 d. Tai šiuolaikinė biblioteka, kurios informacijos rinkinį sudaro knygos, periodika, filmų ir garso knygų kolekcijos bei spektaklių vaizdo įrašai.

Daugiau apie Infoteką...

Darbo laikas:
II 13.00–19.00
III 13.00–19.00
IV 13.00 –19.00
V 13.00–19.00
šeštadieniais, sekmadieniais ir pirmadieniais – Infoteka nedirba

Naujienos el. paštu