Tarptautinių rezidencijų programoje - Pietro Marullo

„Scenoje pasirodo didelis, spalvotas kubas. Tai – totemas, namas, mūsų įpročiai ir įstatymai arba sumišęs kiekvieno vidinis pasaulis.“

Pietro Marullo – Briuselyje kuriantis choreografas, kūryboje jungiantis teatro, instaliacijos, vizualiųjų menų elementus. Menų spaustuvės tarptautinių rezidencijų programoje jis vystys tarpdisciplininį spektaklį „HIVE – our hydrological need of cosmic lines″, kviečiantį permąstyti žmogų ir jo prigimtinį poreikį gyventi drauge – šeimoje, gentyje, visuomenėje.

Scenoje naudodamas simbolius, judesį ir objektus, Pietro Marullo tyrinėja žmogaus istoriją, kultūrą ir identitetą, egzistuojančius įpročius ir taisykles. Menininką domina žmogaus būsenos dabartyje ir ateityje, globaliniai pokyčiai: migracijos, ekologijos temos. Šiame kūrinyje choreografas klausia, kaip ateityje kis mūsų mąstymas, kodai, kasdienis gyvenimas ir kaip tai gali atsispindėti šokyje?


2018 m. Pietro Marullo pateko į Aerowaves Twenty Artists programą, skirtą paremti jauniesiems šokio kūrėjams.

spektaklio eskizo pristatymas
data ir laikas: liepos 9 d. 16 val.
vieta: MS juodoji salė
trukmė: 35 min.
renginys nemokamas
N-18

Grįžti atgal

Mediateka

Infoteka, kurios kolekcijos prioritetas – šiuolaikiniai scenos menai ir kūrybinės industrijos, yra viešai prieinama visiems, norintiems geriau pažinti šias sritis.

Naršyti mediateką

Infoteka

menų spaustuvės infoteka pradėjo veikti 2009 gegužės 5 d. Tai šiuolaikinė biblioteka, kurios informacijos rinkinį sudaro knygos, periodika, filmų ir garso knygų kolekcijos bei spektaklių vaizdo įrašai.

Daugiau apie Infoteką...

Darbo laikas:
II 13.00–19.00
III 13.00–19.00
IV 13.00 –19.00
V 13.00–19.00
šeštadieniais, sekmadieniais ir pirmadieniais – Infoteka nedirba

Naujienos el. paštu

 

Erdvės

informacija norintiems menų spaustuvės erdvėse rengti projektus

jei jūs norėtumėte naudotis menų spaustuvės erdvėmis spektaklio, koncerto ar kito renginio pristatymui ar repeticijoms, prašome užpildyti renginio anketą ir pateikti ją menų spaustuvei

Skaityti daugiau        Pildyti anketą      Užimtumo kalendorius