Ieškome naujo kolegos!

 


SIŪLOM DARBA

"Menų spaustuvė" ieško naujo komandos nario - projektų ir programų vadybininko. Pareigos apima paraiškų rašymą, tarptautinių ir lietuviškų projektų ir programų administravimą ir jų įgyvendinimo koordinavimą.


Darbui ieškome kandidatų, turinčių ne mažiau negu 3 metų patirtį kultūros ar meno vadyboje (scenos menų vadyba būtų prioritetas).

Iki liepos 1 d. laukiame:
*CV
*Laisvo formato kūrybinės užduoties: parengti 1 metų tarptautinių rezidencijų programos “Print Art on Stage” veiksmų įgyvendinimo planą. Apie programą galite skaityti čia.


Visą informaciją siųskite el. paštu: jolita@menuspaustuve.lt

Informacija apie atranką teikiama tel. 8 5 204 0834.

Svarbu:
Informuosime ir pokalbiui pakviesime tik atrinktus kandidatus.
Jei nenurodysite kitaip, visa jūsų atsiųsta asmeninė informacija bus ištrinta po rugpjūčio 1 dienos. Norintys likti darbu "Menų spaustuvėje" besidominčiųjų archyve, paminėkite tai laiške.

Grįžti atgal

Mediateka

Infoteka, kurios kolekcijos prioritetas – šiuolaikiniai scenos menai ir kūrybinės industrijos, yra viešai prieinama visiems, norintiems geriau pažinti šias sritis.

Naršyti mediateką

Infoteka

menų spaustuvės infoteka pradėjo veikti 2009 gegužės 5 d. Tai šiuolaikinė biblioteka, kurios informacijos rinkinį sudaro knygos, periodika, filmų ir garso knygų kolekcijos bei spektaklių vaizdo įrašai.

Daugiau apie Infoteką...

Darbo laikas:
II 13.00–19.00
III 13.00–19.00
IV 13.00 –19.00
V 13.00–19.00
šeštadieniais, sekmadieniais ir pirmadieniais – Infoteka nedirba

Naujienos el. paštu

 

Erdvės

informacija norintiems menų spaustuvės erdvėse rengti projektus

jei jūs norėtumėte naudotis menų spaustuvės erdvėmis spektaklio, koncerto ar kito renginio pristatymui ar repeticijoms, prašome užpildyti renginio anketą ir pateikti ją menų spaustuvei

Skaityti daugiau        Pildyti anketą      Užimtumo kalendorius