Atrinkti 2018-ųjų "Atviros erdvės" projektai

Šiemet "Atviros erdvė" konkurse sulaukėme net 34 paraiškų skirtingiems jaunųjų menininkų projektams ir pagaliau skelbiame atrinktuosius. Kompozitoriaus Dominyko Digimo, vaizdo režisieriaus Kristijono Dirsės ir smuikininkės Loros Kmieliauskaitės komanda pristatys  audio-vizualiniu performansą "This order goes wrong", o Živilė Mičiulytė ir Marija Judzentavičiūtė -  spektaklis vaikams, pasakojantį apie talentingas, išskirtines pasaulio moteris. 

Kadangi "Atvira erdvė" - ne tik jaunųjų menininkų, bet ir jaunų meno formų programa - šiemet pasiryžome įgyvendinti Lietuvoje dar gana retos formos projektą: audioturą autentiškame bute, leisiantį pasimatuotį kito žmogaus gyvenimą. Idėjos autorė Dovilė Statkevičienė audioturui rašo pjesę ir buria kitų jaunųjų kūrėjų komandą jo įgyvendinimui. Kūrybinio proceso metu plėsis ne tik šio, bet ir kitų minėtų atrinktų projektų komandos, joms gelbės meniniai kuratoriai. 

Spektaklių premjeros planuojamos naujame "Menų spaustuvės" sezone - šių metų rudenį.

Grįžti atgal

Mediateka

Infoteka, kurios kolekcijos prioritetas – šiuolaikiniai scenos menai ir kūrybinės industrijos, yra viešai prieinama visiems, norintiems geriau pažinti šias sritis.

Naršyti mediateką

Infoteka

menų spaustuvės infoteka pradėjo veikti 2009 gegužės 5 d. Tai šiuolaikinė biblioteka, kurios informacijos rinkinį sudaro knygos, periodika, filmų ir garso knygų kolekcijos bei spektaklių vaizdo įrašai.

Daugiau apie Infoteką...

Darbo laikas:
II 13.00–19.00
III 13.00–19.00
IV 13.00 –19.00
V 13.00–19.00
šeštadieniais, sekmadieniais ir pirmadieniais – Infoteka nedirba

Naujienos el. paštu