Atvira erdvė'15: choreografės Miglės Praniauskaitės debiutas

 

Rekonstruoti Laura Vanseviciene

 

Spalio 22-23 dienomis, Menų spaustuvės Juodojoje salėje programa Atvira erdvė jauniesiems menininkams pristatys choreografės ir šokėjos Miglės Praniauskaiktės debiutinį šiuolaikinio šokio spektaklį "Rekonstruoti". Spektaklis pasižymi ypatinga stilistika bei energija, didelis dėmesys skiriamas jau išieškotam judesiui, o ne vis dar ieškomam, turinčiam savo tikslią reikšmę, prasmę bei vietą.

 

idėjos autorė ir choreografė Miglė Praniauskaitė | šoka Miglė Praniauskaitė, Karolina Indrė Žvinytė, Vincenta Gurauskaitė, Lina Lauruvėnaitė

 

* bilietai Tiketos kasose (pirkti internetu čia)

 

> galerijoje Lauros Vansevičienės nuotraukos

 

Grįžti atgal

Mediateka

Infoteka, kurios kolekcijos prioritetas – šiuolaikiniai scenos menai ir kūrybinės industrijos, yra viešai prieinama visiems, norintiems geriau pažinti šias sritis.

Naršyti mediateką

Infoteka

menų spaustuvės infoteka pradėjo veikti 2009 gegužės 5 d. Tai šiuolaikinė biblioteka, kurios informacijos rinkinį sudaro knygos, periodika, filmų ir garso knygų kolekcijos bei spektaklių vaizdo įrašai.

Daugiau apie Infoteką...

Darbo laikas:
II 13.00–19.00
III 13.00–19.00
IV 13.00 –19.00
V 13.00–19.00
šeštadieniais, sekmadieniais ir pirmadieniais – Infoteka nedirba

Naujienos el. paštu

 

Erdvės

informacija norintiems menų spaustuvės erdvėse rengti projektus

jei jūs norėtumėte naudotis menų spaustuvės erdvėmis spektaklio, koncerto ar kito renginio pristatymui ar repeticijoms, prašome užpildyti renginio anketą ir pateikti ją menų spaustuvei

Skaityti daugiau        Pildyti anketą      Užimtumo kalendorius