Užsienio rezidentų pasirodymas: žvilgsnis į artėjančią premjerą

Menų spaustuvės tarptautinė rezidencijų programa "Print Art On Stage" kovo 4d. kviečia susipažinti su šiuo metu čia reziduojančiais menininkais. Šiuolaikinio cirko ir vizualinio teatro trupė iš Suomijos "Kallo Collective" pristato eskizą/atvirą repeticiją, suteikdami galimybę Menų spaustuvės žiūrovams pirmiesiems pamatyti ištraukas iš spektaklio "Chameleon", kurio premjera numatoma dar šį pavasarį, Helsinkio cirko festivalyje. 

"Chameleon" – tai vizualiojo ir cirko teatro pasirodymas, kuriame naudojami kamufliažo elementai. Pasirodymo veiksmas vyksta prabangiame, tačiau labai keistame viešbutyje. Jo erdvėse vyksta neįprastos katastrofos, perteikiamos fiziniu ir vizualiniu humoru. Tai – didžiausias "Kallo Collective" trupės pasirodymas, kuriame dalyvauja net 6 cirko artistai iš Suomijos ir Naujosios Zelandijos. 

Po pasirodymo jo kūrėjai kviečia žiūrovus pokalbiui apie savo kūrybą, šiuolaikinį cirką ir artėjančią premjerą.

 

režisieriai Thomas Monckton ir Gemma Tweedie | vaidina Inga Bjorn, Kristiina Janhunen, Jenni Kallo, Sakari Saikkonen, Gemma Tweedie ir Olli Vourinen

menų spaustuvė | studija III

kovo 4 d. | 17.30 | įėjimas nemokamas

nuotraukų galerijoje - trumpi trupės atsakymai į dar trumpesnius klausimus

Grįžti atgal

Mediateka

Infoteka, kurios kolekcijos prioritetas – šiuolaikiniai scenos menai ir kūrybinės industrijos, yra viešai prieinama visiems, norintiems geriau pažinti šias sritis.

Naršyti mediateką

Infoteka

menų spaustuvės infoteka pradėjo veikti 2009 gegužės 5 d. Tai šiuolaikinė biblioteka, kurios informacijos rinkinį sudaro knygos, periodika, filmų ir garso knygų kolekcijos bei spektaklių vaizdo įrašai.

Daugiau apie Infoteką...

Darbo laikas:
II 13.00–19.00
III 13.00–19.00
IV 13.00 –19.00
V 13.00–19.00
šeštadieniais, sekmadieniais ir pirmadieniais – Infoteka nedirba

Naujienos el. paštu

 

Erdvės

informacija norintiems menų spaustuvės erdvėse rengti projektus

jei jūs norėtumėte naudotis menų spaustuvės erdvėmis spektaklio, koncerto ar kito renginio pristatymui ar repeticijoms, prašome užpildyti renginio anketą ir pateikti ją menų spaustuvei

Skaityti daugiau        Pildyti anketą      Užimtumo kalendorius