ARTiculate Circus Edition 1.0

ARTiculate Circus yra mokymosi, mokymo ir tyrimų projektas, kurio tikslas - atrasti, kaip Baltijos ir Šiaurės regionai gali bendradarbiauti plėtojant cirko švietimą ir jo ryšį su meniniu mąstymu.

2017–2019 m. Manegen (SE) buvo Baltic Nordic Circus Network (BNCN) organizacija-šeimininkė. 2018-2019 m. šio projekto bandomąjį projektą vykdė BNCN, o pagrindinis projekto savininkas buvo Manegen.
Nuo 2020 iki 2022 m. tinklą kartu priims Cirkus Syd (SE) ir Rygos cirkas (LV). Cirkus Syd - pagrindinis šio projekto partneris.
Projekto tinklo koordinatorius ir projekto vadovas yra tas pats asmuo.

Baltic Nordic Circus Network (BNCN):

BNCN yra bendradarbiavimo tinklas, kurį sudaro 17 cirko meno organizacijų Baltijos ir Šiaurės šalyse. Tinklas siekia stiprinti regioninį ir tarptautinį bendradarbiavimą bei cirko sektoriaus plėtrą. BNCN organizuoja veiklą, kuria siekiama palaikyti cirko lauką Baltijos ir Šiaurės šalyse. Nuo seminarų iki tarptautinių rezidencijų - BNCN organizuoja menininkų ir pramonės profesionalų veiklą, orientuotą į įgūdžių ugdymą,  patirtį, geresnes žinias ir bendradarbiavimą, o taip pat - kultūrinę ir tautinę tapatybę.

Pagrindinis BNCN tikslas - padidinti šiuolaikinės cirko praktikos matomumą Baltijos ir Šiaurės regionuose, taip pat plėsti bendradarbiavimą tarp Baltijos ir Šiaurės šalių cirko organizacijų.

Screenshot 2020-03-02 at 12.24.32

Narių sąrašas (2019 m.)

Švedija: 

Cirkus Cirkör 

Subtopia 

Manegen 

Cirkus Syd


Estija:
Cirkus Studio Folie

AD Productions/ HOOG Festival 


Suomija:
Cirko – Uuden sirkuksen keskus / Cirko – Center for New Circus

Sirkuksen tiedotuskeskus / CircusInfo Finland

Hiljaisuus-festivaali / Silence Festival

Finnish Youth Circus Association


Latvija:
ReRiga Festival 

Riga Circus - National Centre for Circus 


Lietuva:
Menų spaustuvė / Arts Printing House


Norvegija:
Sirkunst - national network of circus arts

Circus Xanti – Circus Village Festival 


Danija:
AFUK 

Dynamo Workspace

Grįžti atgal

Mediateka

Infoteka, kurios kolekcijos prioritetas – šiuolaikiniai scenos menai ir kūrybinės industrijos, yra viešai prieinama visiems, norintiems geriau pažinti šias sritis.

Naršyti mediateką

Naujienos el. paštu