Neighbours

bendradarbiaujant su Assitej Sweden (Švedijos teatrų vaikams ir jaunimui asociacija)

Projekto metu bendradarbiaujant su Baltijos šalių dramaturgais siekta palyginti Švediją su Baltijos šalimis, ištirti įvairias daugiasluoksnių temų - kaimynystės, išankstinių nusistatymų, priklausymo ir prieštaravimo - perspektyvas bei tai, kaip profesionalūs teatro darbuotojai taiko šias temas spektakliuose jauniems žmonėms. Vykdydant šį projektą apsikeista žiniomis, patirtimi ir metodais, gilintos žinios apie vienas kito tautas ir teatro lauką. Kokios pjesės šiandien statomos minėtomis temomis? Iš kur gauname įtakos? Kaip dirbame su pedagoginėmis diskusijomis ir papildoma medžiaga prieš ar po spektaklių? Kiek įtraukiame vaikus ir mokytojus, o jei taip, kokiu būdu? Kaip mes nurodome jaunąją auditoriją ir ją kreipiame? Kiek teatras turėtų šviesti savo jaunus žiūrovus?

Kitoks2d-7

Vienas iš projekto tikslų - kurti asmeninius tinklus, stiprinti Švedijos ir Baltijos šalių kultūrinius mainus, pašalinti psichologines sienas ir keistis vertingomis žiniomis apie mūsų šalis. Taip pat projektu buvo siekiama palyginti pjesių apie rašymo ir aptarimo metodus bei strategijas kiekvienoje šalyje.

Baigamasis projekto susitikimas įvyko Menų spaustuvėje festivalio KITOKS 2020 metu.

Grįžti atgal

Mediateka

Infoteka, kurios kolekcijos prioritetas – šiuolaikiniai scenos menai ir kūrybinės industrijos, yra viešai prieinama visiems, norintiems geriau pažinti šias sritis.

Naršyti mediateką

Naujienos el. paštu